Araç İçi & Dışı Ekspertiz

Araç içi ekspertiz, test eder, muayene yapar ve raporlar. Çarşamba Oto Ekspertiz’de, arabada olmayan bir arıza bulunmaz, mevcut arıza gizlenmez. Profesyonel teknisyenler ve ustalar ile son teknoloji ürünü test cihazlarının tespitleri raporlanır. Yanılma payı sıfıra yakındır.

Tüm testlerin ve kontrollerin sonuçları ayrıntılı biçimde bilgisayarda oluşturulan teknik verilerle birlikte rapor haline getirilir.

Araç için profesyonel ikinci el ekspertiz raporu düzenlenir. Araç sahibi, onarım ya da bakım gerektiren konularda uzmanlarımız tarafından bilgilendirilir. Çarşamba Oto Ekspertiz, sizi kendi evinizdeymiş gibi ağırlar, alacağınız arabayı kendine alıyormuş gibi inceler. Paranızı ve zamanınızı koruruz.
Ekspertize gittiklerinde ilk önce araçta gördüğü kusurlu yerlerin fotoğraflarını çekiyor. Aracın ilanlarında gözükmeyen çizik, kırık, döşemede ve koltuklarda yırtık gibi yerlerin fotoğraflarını çekip size gönderiyor.
Daha sonra araç ekspertize girdiğinde yapılan işlemlerin fotoğraflarını çekiyor araç lifte kaldırıldığında alt taraf dan fotoğraflarını çekiyor.
Boya ölçümüne geçildiğinde elcometer ile ölçülen mikron değerlerinin fotoğraflarını ve en son olarak ekspertiz raporunun fotoğraflarını çekiyor ve size gönderiyor. Daha sonra telefonu ustaya veriyor, ustamız da aracın genel durumu hakkında size telefonda bilgi veriyor. Böylelikle sizlerde içiniz huzurlu şekilde araç hakkında bilgi ediniyorsunuz...